ENDÜSTRİYEL YAĞLARDA 
          DOĞRU ADRES
   ANASAYFA      HOUGHTON
  
                HOUGHTON ÜRÜN ÇEŞİTLERİ
          

       

      ADRANA D208


 Yüksek kaliteli madeni yağ ve gelişmiş yüzey paketi baz alınarak geliştirilmiş, stabil mikro   emülsiyon sunan klasik bir boron amin, yarı sentetik metal işleme sıvısıdr. 


     ADRANA D209


     Düşük-orta alaşımlı demir alaşımlarının hafif-orta zorluktaki talaşlı imalat                 
     operasyonlarına uygun, genel amaçlı bir metal işleme sıvısıdır.
 
   
   

      ADRANA E202.01


     Dökme demirin genel talaşlı imalat operasyonlarına uygun bir metal işleme sıvısıdır.
     İkincil aminler içermektedir.
  
   
  
        ADRANA E3205

     Özeliikler dökme demirin ve demirli metallerin genel talaşlı imalat operasyonlarında         kullanılan suyla karışabilen metal işleme yağıdır. 
   
      
        

      SİTALA D201.03


     Demir alaşımlarının ve alüminyum hafif-orta zorluktaki talaşlı imalat operasyonlarına       uygun,yüksek kalite bir metal işleme sıvısıdır. 
 
   
    
          SİTALA AY402.01

     Özelikle sarı metallerin genel talaşlı imalat operasyonlarına uygun, amin ve boron           içermeyen yüksek kaliteli bir metal işleme sıvısıdır. 
     
    
    
        METALİNA D299

    Dökme demirin ve demir alaşımlarının yüzey ve silindirik taşlama operasyonlarına          uygun, yumuşak ve orta sertlikte kullanılabilen tam sentetik bir taşlama sıvısıdır. 
 
    

      
 METALİNA B3650

    Tam sentetik olarak formule edilmiş, çelik ve alaşımlarının orta ve zor kesme                    operasyonları ve aynı zamanda taşlama olarak kulanılabilen bir yağdır. 
 
    
  
          GARİA 298 M-26

 Polar, aşırı basınç (EP) ve aşınmaz önleyici katıkların çok iyi dengelenmiş   bileşiminden oluşan yüksek yük taşıma kapasitesine sahip, saf kesme yağıdır.

 

   

     

       GARİA 498 F-10


   Düşük ve orta alaşımlı çeliklerin ve dökme demirin derin delik delme operasyonları         için kullanılan saf kesme yağıdır. 
    
    
   
         GARİA 609 CM-16

     Yüksek alaşımlı, pasa ve aside dirençli östenitik çeliklerde kullanılabilen, genellikle         broşlama, diş açma ve derin delik delme gibi ağır operasyonlarda kullanılan saf                                                                       kesme  yağıdır.